Główny Księgowy

Aktualne Oferty Pracy
Dlaczego warto dołączyć do ABP?
Absolwenci

Lokalizacja: Pniewy

Dział: Księgowość

Obowiązki
Nadzór oraz wsparcie merytoryczne zespołu księgowych
Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki wg Ustawy o Rachunkowości
Odpowiedzialność za przygotowanie oraz składanie deklaracji podatkowych
Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu, sprawozdań finansowych wg Ustawy o Rachunkowości, raportowania NBP
Weryfikacja merytoryczna list płac oraz wsparcie zespołu kadrowo – płacowego
Współpraca z instytucjami zewnętrznymi: banki, firmy audytorskie

Wymagania
Ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości oraz prawa podatkowego
Wiedza z zakresu naliczania wynagrodzeń, prawa pracy
Doświadczenie w księgowości, w tym w szczególności zajmowanie samodzielnych stanowisk
Płynna znajomość języka angielskiego
Znajomość Programu Symfonia Sage (będzie dodatkowym atutem)
Dobra organizacja pracy oraz chęć dzielenia się wiedzą
Monitorowanie zmian w prawie podatkowym

Oferujemy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Niezbędne narzędzia pracy
Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
Przyjazną atmosferę pracy
Międzynarodowe środowisko pracy

ABP Poland to oddział ABP Food Group, jednego ze światowych liderów przetwórstwa mięsa. Jesteśmy dostawcą wołowiny najwyższej jakości, wielokrotnie nagradzanej na rynkach międzynarodowych. Ściśle współpracujemy z ponad trzema tysiącami lokalnych rolników, zaopatrując najbrdziej znane w Europie firmy zajmujące się handlem detalicznym, a także podmioty z branży gastronomicznej, produkcyjnej oraz handlowej. Posiadamy trzy zakłady na terenie Polski, które znajdują się w Pniewach, Kłosowicach i Tykocinie. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Głównego Księgowego do naszego zakładu w Pniewach.

Imię i Nazwisko(wymagane)
Maks. rozmiar pliku: 8 MB.