Dlaczego warto dołączyć do ABP?

Aktualne Oferty Pracy
Dlaczego warto dołączyć do ABP?
Absolwenci
Rozwijamy nasz biznes poprzez inwestowanie w ludzi.

Zatrudniamy 11 000 utalentowanych osób w naszych oddziałach w Polsce, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Nasi pracownicy są naszym największym kapitałem i siłą napędową naszego sukcesu, dlatego z zaangażowaniem inwestujemy w rekrutację i rozwój pracowników w każdym kraju, w którym prowadzimy działalność.

Oferujemy progresywne, wspierające i przyjazne środowisko pracy z możliwościami rozwoju. W zamian oczekujemy, że nasi pracownicy będą wspierać nasze cele biznesowe i demonstrować nasze wartości poprzez ciężką pracę i budowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami, klientami i partnerami.

Niezależnie od tego, czy zaczynasz prace w naszej firmie jako praktykant, absolwent, pracownik operacyjny, czy też jako kierownik, naszym celem zawsze jest rozwój naszych pracowników, przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałej obsługi naszym klientom. Dzięki temu możesz zarabiać podczas nauki, rozwijać pewność siebie i swoją karierę dzięki zorganizowanym programom szkoleniowym.

Uważamy, że od samego początku Twojej kariery ważne jest, abyś czuł się częścią zespołu. Twój przełożony oprowadzi Cię po zakładzie i przeprowadzi szkolenie dla Twojego stanowsika. Każdy pracownik ma trzymiesięczny okres próbny, po którym następuje coroczna ocena.

W jaki sposób mogę aplikować?
Aby uzuskać więcej informacji na temat rekrutacji, wyślij zapytanie na adres email
praca@abppoland.com