Firma założona w 1954 roku. Obecna w Polsce od roku 2011.

Na przestrzeni ostatnich siedmiu dziesięcioleci rodzinna firma z siedzibą w hrabstwie Louth w Irlandii rozwinęła się na tyle, by zyskać pozycję jednej z wiodących światowych firm zajmujących się produkcją żywności.

Dbałość o najwyższą jakości oraz determinacja, by przewyższać oczekiwania klientów sprawiły, że znaleźliśmy się w czołówce firm z branży mięsnej.

ABP Food Group powstała w roku 1954, a swoje pierwsze kroki w przemyśle spożywczym w Wielkiej Brytanii stawiała w roku 1981.   Od tamtego czasu odnosimy sukcesy, współpracując z największymi firmami zajmującymi się handlem detalicznym, firmami z branży gastronomicznej, a także z najbardziej postępowymi specjalistami z branży rolniczej.

Na rynku polskim debiutowaliśmy w roku 2011 w Pniewach. W roku 2014 nabyliśmy drugi zakład w Kłosowicach, a gwałtowny wzrost sprawił, że zyskaliśmy również trzeci zakład w Tykocinie. W ciągu zaledwie pięciu lat firma rozrosła się dzięki inwestycjom i ciężkiej pracy, a także w wyniku ciągłego budowania bliskich relacji zarówno z klientami, jak i dostawcami.