Zwycięzca konkursu World Steak Challenge 2017.

ABP Polska już po raz drugi została zwycięzcą prestiżowego konkursu World Steak Challenge 2017, przypomnijmy że w roku 2016 Spółka również zdobyła złoty medal w tym konkursie.

Zwycięski produkt to rostbef wołowy pochodzący z 29-miesięcznej krzyżówki Limousin karmionej paszami z udziałem zbóż i dojrzewający przez 14 dni, dostępny jest w naszej wysokiej jakości marce Wołowina. 

Trzecia edycja World Steak Challenge 2017 odbyła się 4 lipca w The Magic Roundabout w Londynie. Grupa ABP Food Group zebrała łącznie jedenaście nagród, w tym nagrodę World’s Best Steak (Najlepszy Stek na Świecie) oraz trzy zwycięstwa w kategorii World Best Rib Eye Steak (Najlepszy na Świecie Stek z Antrykotu), World Best Sirloin Steak (Najlepszy na Świecie Stek z Rostbefu) & World Best Grain Fed Steak (Najlepszy na Świecie Stek ze Zwierząt karmionych paszami z udziałem zbóż ). 

W całej grupie regularnie otrzymujemy nagrody od naszych klientów oraz recenzentów za jakość naszych produktów. W ciągu ostatnich kilku lat otrzymaliśmy nagrody The Grocer New Product Awards, Meat Management Industry Awards, Supermeat and Fish Awards and The Great Taste Awards.

Nasze niezrównane osiągnięcia w produkcji wołowiny są dowodem na wyjątkowe podejście w branży, wysoką jakość oraz nasze zaangażowanie w utrzymaniu najwyższych standardów dobrostanu zwierząt.